Ďakujeme, že ste navštívili náš web

Download Now On :
štúdio na nahrávanie podcastov

Už máte približnú predstavu o tom, čomu sa venujeme a zároveň s čím vám vieme pomôcť. Pár slov o našej práci…

Sme dvaja nadšenci online sveta a to vnášame aj do všetkých projektov, ktoré sme realizovali. Nerobíme ich však veľa, najmä nie súbežne. Dbáme na kvalitu a originalitu. Nemáme zamestnancov a každému projektu sa venujeme s maximálnym nasadením iba my dvaja.

V tomto biznise sme už desaťročie, neustále sa vzdelávame a dlhodobo vedieme úspešné projekty, ktoré nájdete aj na tomto webe. Poznáme potreby zákazníkov a dokonale sa im vieme prispôsobiť aj vďaka tomu, že obaja máme skúsenosti aj z korporátneho prostredia, pracovali sme pre spoločnosť Orange, ktorá má takmer 3 milióny zákazníkov.

Počas nášho pôsobenia sme boli práve my tí zákazníci, ktorí potrebovali web, ktorí potrebovali potlačiť tričká, nálepky, hľadali sme vhodný priestor na nahrávanie podcastu, alebo sme potrebovali rady, čo najviac funguje na sociálnych sieťach.

Priatelia, sú to roky…

A tieto roky sa nedajú predbehnúť. Práve preto sme sa rozhodli založiť ToTheMoon Studio a pomôcť aj vám. Každá oblasť, ktorej sa venujeme vychádza z nás. My sami máme webstránky, my sami si potláčame tričká, my sami máme niekoľko podcastov, my sami spravujeme niekoľko našich sociálnych sietí. Pre nás je to v prvom rade zábava, nadšenie a priestor, kde vieme pustiť našu fantáziu.

Budeme radi, ak sa k nám pridáte 🙂

Maťo & Marek

Kde nás nájdete

budova E-office

Námestie SNP 6

960 01 Zvolen

© 2023 ToTheMoon Studio – Všetky práva vyhradené | Zásady cookies | Ochrana osobných údajov