WhatsApp umožní upravovať odoslané správy až 15 minút po stlačení tlačidla „Odoslať“

WhatsApp umožní upravovať odoslané správy až 15 minút po stlačení tlačidla "Odoslať"

WhatsApp pridal ďalšiu praktickú aktualizáciu funkcie, pričom používatelia teraz môžu v aplikácii upravovať odoslané správy po určitú dobu po stlačení tlačidla „Odoslať“.

Ako môžete vidieť na tomto príklade, teraz budete môcť upraviť akúkoľvek odoslanú správu, a to do 15 minút od jej odoslania, čo vám pomôže odstrániť drobné chyby vo vašich DM.

WhatsApp Message Editing

zdroj: blog.whatsapp.com

Podľa aplikácie WhatsApp:

„Sme nadšení, že vám môžeme priniesť väčšiu kontrolu nad vašimi chatmi, od opravy jednoduchého preklepu až po pridanie ďalšieho kontextu do správy. Stačí, ak dlho stlačíte na odoslanú správu a z ponuky vyberiete položku „Upraviť“, a to až do pätnástich minút po jej odoslaní.“

Upravené správy budú mať vedľa seba značku „upravené“, takže čitatelia budú informovaní o prípadných opravách, hoci nebudete mať k dispozícii históriu úprav – nebudete teda môcť vidieť, čo konkrétne bolo v jednotlivých komentároch upravené.

Ide o praktickú aktualizáciu, ktorá pomôže pri obzvlášť nepríjemných problémoch s automatickou opravou, keď môže dôjsť k nesprávnemu pochopeniu kontextu vašej správy na základe zadania nesprávneho slova, pretože píšete rýchlo. A 15-minútové okno je dostatočný čas na zachytenie prípadných zmien – hoci v prípade potreby môžete vždy vysvetliť chybné preklepy v neskoršom pokračovaní.

Nová aktualizácia úprav aplikácie WhatsApp sa od dnešného dňa zavádza pre používateľov na celom svete a bude dostupná pre všetkých „v najbližších týždňoch“.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Štúdio
Kde nás nájdete

budova E-office

Námestie SNP 6

960 01 Zvolen

© 2023 ToTheMoon Studio – Všetky práva vyhradené | Zásady cookies | Ochrana osobných údajov